n/a
Oslavenec
n/a
FKMB neměla nárok

Na utkání s týmem FK Mladá Boleslav, který dříve nastupoval pod názvem TS Bakov nad Jizerou, jsme se velice těšili, neboť jeho kádr tvoří převážně hráči, kteří vyhráli 1. ligu.

Čekal se vyrovnaný zápas. Jenomže Joga vlétla do zápasu jako uragán a rychle vedla 2:0. FK hrozilo zejména svým nejlepším hráčem Jílkem, který byl velice nebezpečný pro obranu Jogy. Konečný stav poločasu byl nakonec 3:0.

Rychlý gól ve druhém poločase dokázal nachvilku vrátit hosty do hry. Ale výborná hra Jogy větší drama nedovolila. Stav utkání se postupně navyšoval až na 6:1 a o výhře Jogy, již nikdo nepochyboval. Zápas nakonec skončil jednoznačnou výhrou 9:3. Premiérový gól za Jogy vstřelil nová posila David Zikmunda.

FC Joga Players MB - FK Mladá Boleslav 9:3 (3:0)

Sestava: Dobruský- Mulač-Kučera-Mašek-Toman (Brodský-Zikmunda)

Branky: Klain 2x, Kořínek 2x, Mašek 2x, Brodský 1x, Mulač 1x, Zikmunda 1x

Muž utkání: Celý tým