n/a
Oslavenec
n/a
Drtivá výhra na Hearts

V 7. kole Sportsmania.cz OFS byl naším soupeřem tým Hearts of Bělá pod Bezdězem. Utkání jsme chtěli vyhrát co největším rozdílem a to se také povedlo.

Od první minuty bylo jasné, že utkání budeme dominovat a ovládat ho. Během prvních pěti minut jsme vedli již 4:0 a bylo pouze otázkou kolik branek se nám podaří vstřelit. Po jednoznačném průběhu prvního poločasu jsme vyhráli 7:0. Je to největší výhra našeho klubu v historii OFS.

Ve druhém poločase již naše tempo hry nebylo takové jako v poločase prvním. Ovšem po vstřelení dalších sedmi branek bylo o vítězi rozhodnuto. Bělé jsme dovolily vstřelit čtyři branky a výsledek zkorigovat až za stavu 10:0. Konečný výsledek jednoznačného zápasu byl 14:4 pro Jogu. V utkání se parádně dařilo především dvojici Novotný - Keszeg, mocně doplňovány Klainem a zbytkem týmu.

FC Joga Players MB - Hearts of Bělá p/B 14:4 (7:0)

Branky: Novotný 6x ,Keszeg 5x, Klain 2x, Výda 1x

Sestava: Dobruský-Výda-Brodský-Keszeg-Novotný (Klain-Mašek)

Muž utkání: Jan Novotný