Oslavenec
n/a
V derby Joga rozdrtila Inferno

V neděli 28. 11. 2010 pokračovala 6. kolem Sportsmania.cz OFL. Po sérii nezdarů chtěla Joga naplno bodovat proti rivalovi z Inferna.

Od úvodu utkání bylo jasně vidět, kdo v dnešním zápase bude dominovat. Joga si vytvářela plno šancí. Po dlouhé době Joga hrála svojí hru. Inferno se do hry příliš nedostávalo. Jedinou kaňkou utkání bylo časté řečnění hráčů Inferna, po kterém byl vyloučen i vinou špatného střídání Lochman. V prvním poločase ukázal všem své schopností Výda, který nejprve prostřelil vše, co mu stálo v cestě z trestného kopu. A poté nechytal brankaře Čáslavu střelou z vlastní poloviny hřiště. První branku v dresu Jogy, vstřelil také Pavel Klain, který tvrdou střelou překonal domácího brankaře. První poločas Joga s přehledem vyhrála 2:6.

Druhý poločas byl ještě lepší v podání Jogy. Inferno se do šancí dostávalo pouze sporadicky. Do šancí se několikrát dostal dobře hrající kapitán Inferna Kašpárek. Druhý poločas byl jasně ovládán hráči Jogy. Ke konci utkání bylo pouze otázkou kolik branek Joga vstřelí a kdo si připíše hattrick. To se nakonec povedlo rekordnímu počtu hráčů. Celkem tři hráči vstřelili 3 branky a pochopitelně to budou také muset zaplatit do klubové kasy. V poklidném, ale jednoznačném zápas Joga rozstřílela trápící se Inferno 3:12 a připsala si do tabulky důležité 3 body.

FC Inferno MB - FC Joga Players MB 3:12 (2:6)

Sestava: Dobruský-Mulač-Kučera-Novotný-Toman (Brodský-Výda-Maňas-Klain)

Branky: Mulač 3x, Výda 3x, Novotný 3x, Klain 2x, Maňas

Muž utkání: Celý tým