n/a
Oslavenec
n/a
Joga Players: FK MB –Odveta

Dne 29.12 jsme sehráli velmi očekávanou odvetu s výběrem týmu FK Mladá Boleslav. Výkop zápasu byl stanoven na 12:30. Tento tým jsme v prvním zápase po velkém boji nakonec porazili 19:13.

FK Mladá Boleslav nám chtěla tuto prohru vrátit a to bylo vidět při pohledu na jejich sestavu posílenou o 2 hráče. Hned od začátku zápasu se do nás soupeř zakousl a nepouštěl nás do větších šancí,když jo tak je podržel brankář.V prvním poločase diktovali hru FK MB,zářili hlavně Zahustel,Tvaroha a Falta,u kterých se nejvíce čekalo zakončení.Náš tým držel nad vodu hlavně výborně chytající Dobruský a dobře seštelovaná muška Keszega. Po velmi těžkém až nečekaném náporu v prvním poločase jsme s FK MB prohrávali 7:4.Do druhého poločasu jsme,ale na soupeře vlétli jako uragán a rázem jsme vedli 8:7.Hru jsme pomalu začali kontrolovat ba i dokonce navyšovat.Během hry jsme vedli už o 6 golů.Ke konci zápasu se hra trošku přitvrdila a více hecovala.Poté jsme své nasazené tempo hry mírně ztratili,čehož FK MB dokázalo využít a dotáhlo se na poměr 13:13.Zbývalo něco málo přes 3minuty do konce zápasu,když se soupeř dokázal dostat do vedeni ,které zvýšil při naší nepovedené power play. Konečný stav utkáni 15:13.