Anketa
n/a
preloadovany_obrazek
Příští zápas
n/a
Kraj SČ 2013/14
PMUŽSTVO Z B
1.
ISŠ Příbram
22 54
2.
RSC Čechie Slaný
22 42
3.
SK Olympik Me B
22 38
4.
Atlantic Rakovník
22 37
5.
MBV Ml. Boleslav
22 36
6.
SK Slatina
22 35
7.
Atmos FK Bělá
22 29
8.
HFK Příbram
22 29
9.
AFC Celtic Kladno
22 28
10.
FC Joga Players Mb
22 28
11.
FC O.K. Kladno
22 25
12.
1.FC Slavoj Kladno
22 3


Muž zápasu
n/a
Oslavenec
n/a
Mistrovství ČR v Malé kopané Brno 2010

V pátek 2.7 jsme odjeli reprezentovat Mladou Boleslav do Brna na Mistrovství ČR v malé kopané 2010. Na této akci se představilo 46 nejlepších mužstev malé kopané v ČR. MČR jsme se zúčastnili již potřetí a měli jsme velké ambice na kvalitní umístěni, jelikož tým který jsme sestavili byl velice silný a mohl dosáhnout velkého úspěchu.

Tato mega akce odstartovala v 19h v Bobycentrum-Laser show hall. Los skupin, přestavení týmu a módní přehlídka všech dresů to vše patřilo k akci Miss Queen off Moravia. Na akci mimo jiné vystoupila zpěvačka Monika Bagárová či skupina ALL X a další taneční či freestylové skupiny. Na akci jsme potkali plno známých osobnosti, například mládežnického reprezentanta fotbalu a nyní hráče Anderlechtu Brusel-Jana Mazucha. Utkání se odehrávali v nově vybudovaném tréninkovém centrum Zbrojovka Brno, do kterého jsme každý den marně hledali cestu a pokaždé jsme se do něho dostavili jiným směrem. Los nás přisoudil do 3 koše a do skupiny F s týmy MAMBO Hradec Králové, KOZEL TEAM Žďár nad Sázavou, MOVA Kadaň, Motor Březové Hory Příbram, Boskovice. Večer následovalo povinné tmelení týmu.Na pokojích místních kolejí Masarykovi univerzity kde jsme byli ubytováni, namíchla Pan Maňas jointové nápoje do klubových flašek v podobě rumu s colou a vodky s colou. Tato kombinace nakopla celý tým, jelikož jsme dlouho čekali na příjezd Taxi služby. Někteří jedinci slavili postup na diskotéce Carribic a někteří jedinci v přilehlém Merkur Casinu.

Po ranní probuzení následoval odjezd do tréninkového centra k prvním zápasům ve skupině. V prvním zápase jsme porazili 3:0 Kadaň (Holický, Uhřík,Keszeg). Druhý zápas jsme prohráli 0:3 se Žďárem nad Sázavou. Třetí zápas ve skupině jsme prohráli 1:5 s Hradce Králové (Maňas). Další dvě utkání jsme neodehráli,jelikož týmy nepřijeli a tak jsme vyhráli oba 3:0 kontumačně. Se ziskem 9 bodu a skorém 4:8 jsme obsadili 3.misto v základní skupině F. Další noční výlet do ulic Brna ovšem nenásledoval a probíhalo tmelení party jen na pokojích a u televize při sledování Mistrovství Světa ve fotbale .

Třetí místo ve skupině nás poslalo do osmifinálové skupiny D. Našimi soupeři byli ÚTERNÍ HOSTÉ Praha, FUTRO Klášterec nad Ohří,SEBRANKA Milovice,HALUCINACE Příbram. První zápas skupiny jsme sehráli s FUTREM Klášterec nad Ohří 0:0. Druhý zápas jsme vyhráli s týmem Sebranka Milovice 2:0 (Maňas, Mašek). Třetí utkání jsme smolně prohráli 2:3 s týmem ÚTERNÍ HOSTÉ Praha (Holický, Toman). Poslední a velmi důležitý zápas jsme odehráli s týmem HALUCINACE Příbram a vyhráli jsme ho 4:2 (Keszeg, Brodský, Toman, Mašek). Se ziskem 7 bodu a skorém 8:5 jsme obsadili 2. místo v Osmifinálové skupině D.

V pondělním Play off jsme dostali soupeře AKTA REZ Praha, který byl třetí v Osmifinálové skupině A. První poločas jsme zcela ovládali a vedli jsme 2:0.(Keszeg,Mašek) Ovšem poločas druhý byl z říše záhad a špatností. Nevystřelili jsme na branku a pouze čekali, co se stane, už jsme se asi viděli v dalším zápase. Ovšem soupeř vyrovnal a dotáhl zápas přes prodloužení až do penalt, které šťastně vyhrál 4:3.

Náš cíl a sen o umístění mezi 4 Top týmy, se tak rozplynul již v Play off a poslední zápas bude hráče velmi dlouho bolet a trápit, jelikož úspěch byl nadosah a v sílách perfektně poskládaného týmu, který každý zápas odmakal.

Turnaje se zúčastnili hráči: Jakub Stehno-Lukáš Brodský-Per Uhřík-Marek Maňas-Ondřej Holický-David Mašek-Lukáš Tyl-Jan Keszeg-Martin Toman.

Mistrovství vyhrál jeden z domácích celků RKM Brokers Brno,když ve finále zdolal další brněnský tým Bohunice 30 Brno 2:0.

Na MČR se představila řada známých fotbalistů či futsalistů
(Cupák,Pacák,Švancara,Belej,Chadzidis,Kopecký,Gerčák,Rešetár,Jakubec, Svoboda)

Lukáš Brodský


Copyright © 2008 - 2022 Joga Players | JogaPlayers@seznam.cz | informace o autorských právech