n/a
Oslavenec
n/a
V posledním kole debakl od mistra

V posledním letošním kole OFL byl naším soupeřem jistý mistr FC Mnichovo Hradiště. V tomto zápase šlo už jen pouze o formality, jelikož jsme nemohli být lepší než na 3.místě.

K zápasu jsme se sešli opět v malém počtu hráčů, tak jako v předešlém kole. Jak první poločas, tak celý zápas byli domácí mnohem lepší a zaslouženě vyhráli. První poločas byl pro nás velmi krutý, jelikož jsme měli dvě stoprocentní šance,ale branku jsme nevstřelili. Poločas nakonec skončil 6:0 pro domácí.

V druhém poločase jsme chtěli alespoň vstřelit branku a zkorigovat výsledek. To se nám nakonec podařilo, díky brankám Uhříka a Holického. Další dvě stoprocentní šance jsme opět nevyužili. Konečný stav zápasu byl tedy 11:2 pro mistra OFL.

FC Mnichovo Hradiště : Joga Players MB 11:2 (6:0)

Sestava: Dobruský-Brodský-Výda-Holický-Uhřík

Branky: Holický 1x, Uhřík 1x