n/a
Oslavenec
n/a
V předkole poháru jsme vyřadili divizní Slaný

V pondělí 22.2 jsme od 20h nastoupili poprvé v historii klubu k utkání poháru ČMFS. Naším soupeřem byl divizní tým ze Slaného…1.DFK Slaný. Utkání jsme odehráli v hale BIOS MH. Náš cíl byl jasný. Zvítězit a postoupit do další části poháru.

V tomto zápase jsme nastoupili skoro v nejsilnějším možném složení. Tomuto utkání přihlížela velmi početná návštěva příznivců Jogy. Úvodní branku utkání vstřelil obránce Mulač a nastartoval tak celý tým Jogy 1:0. Hosté ovšem ukázali svojí zkušenost a po tvrdé ráně z trestného kopu z hranice vápna dokázali srovnat na 1:1. Další šance přicházeli na obou stranách, ovšem tento zápas patřil brankařům, kteří svými zákroky, drželi své týmy nad vodou. V závěru poločasu se však hosté dokázali prosadit a dostali se do vedení 1:2. Tímto výsledkem první poločas skončil.

Druhý poločas byl na branky bohatší. Ovšem první branku ve druhém poločase vstřelili opět hosté ze Slaného a vedli již rozdílem dvou branek 1:3. Poté přišla chvilka zabijáka Výdy. Ten nejprve vymetl pavučinu z branky Slaného dělovkou z trestného kopu skoro z poloviny hřiště 2:3. Další pavučinu branky vymetl snad ještě větší dělovkou a bylo srovnáno na 3:3. Tento gól nás nakopl k velmi vysokému tempu hry. Vstřelili jsme tyčku, břevno, ovšem vedoucí branka jakoby nám nebyla přána. Jenomže tu se nám nakonec podařilo vstřelit a otočili jsme stav zápasu na 4:3. Slaný poté ve hře dopředu doplňoval brankář a hosté hráli Power-play. Tuto výhodu ovšem nedokázali využít a propukla tak naše radost z výhry. Tímto výsledkem jsme postoupili 1. kola poháru ČMFS. V něm zřejmě narazíme na další divizní tým ze Slaného…MCE Slaný.

Joga Players MB : 1.DFK Slaný 4:3 (1:2)

Sestava: Dobruský-Mulač-Kučera-Bako-Volf (Brodský-Výda-Maňas-Toman)

Branky: Výda 2x, Mulač 1x, Volf 1x

Muž zápasu: Celý tým