n/a
Oslavenec
n/a
Joga válí 10. výhra v řadě

V dalším zápase OFL jsme se střetli s nováčkem celé soutěže týmem z Bělé. Tento tým podává slušné výkony a tak jsme čekali těžký zápas, jelikož jsme se sešli jen v šesti hráčích. Ale i tentokrát se nám podařilo zvítězit. Byla to již desátá výhra v řadě!!!

První branku celého zápasu vstřelil nejlepší kanonýr Jogy, Marek Maňas 0:1. To byla naše poslední branka v prvním poločase, který byl velmi vyrovnaný. Dokonce měli domácí i více šanci na vstřelení branky. Tu nakonec dokázali přidat a vyrovnat stav utkání na 1:1.

Druhý poločas již patřil pouze Joze. Branku na 1:2 vstřelil obránce Výda. Domácí však dokázali opět rychle srovnat na 2:2. Byla to však poslední branka, kterou vstřelili. Další branku Jogy vstřelil opět Maňas a vedli jsme 2:3. Domácí Bělá, po tomto gólu sáhla ke hře v Power-play. Ta se jim však vůbec nedařila a my jsme se dokázali střelecky prosadit. Závěrečnou branku zápasu vstřelil po individuální akci v rohu hřiště vstřelil opět obránce Výda 2:4.

FC Hearts Bělá : Joga Players MB 2:4 (1:1)

Sestava: Dobruský-Brodský-Výda-Maňas-Volf (Toman)

Branky: Maňas 2x, Výda 2x

Muž zápasu: Celý tým