n/a
Oslavenec
n/a
Fyzicky náročný zápas jsme zvládly

Dalším kolem pokračovala OFL. Naším soupeřem bylo Dynamo MB, se kterým vždycky hrajeme velmi vyrovnané zápasy. Ani tentokrát to nebylo jiné. Utkání jsme museli odehrát v pěti hráčích, jelikož se nás víc nesešlo.

Po dlouhé době se do sestavy Jogy vrátil kanonýr Šimek. I tentokrát byl u všeho důležité. První branku celého zápasu vstřelilo domácí Dynamo 1:0. Úvodní branku Jogy v zápase na 1:1 vstřelil Šimek, který si pohrál se třemi obránci a přes dva z nich si dokonce přehodil míč. Další branku Jogy přidal po krásné akci celé čtyřky vstřelil Volf 1:2. Ke konci prvního poločasu však dokázalo Dynamo srovnat stav na 2:2 a tímto gólem skončil první poločas.

Ten druhý jsme otevřeli velmi rychlou brankou, kterou opět přidal Volf 2:3. Jenomže Dynamo se nechtělo jen tak vzdát a opět dokázalo srovnat na 3:3. Poté se hra vyrovnala a my jsme šetřily síly na závěrečný tlak. Ten přišel v závěrečné pětiminutovce. Brankou na 4:3 strhl stav na stranu Jogy opět Šimek a byla to poslední branka, která v zápase byla k vidění. I přes závěrečnou Power-play. Konečný stav zápasu je tedy 3:4 z pohledu Jogy.

Dynamo MB : Joga Players MB 3:4 (2:2)

Sestava: Dobruský-Brodský-Toman-Šimek-Volf

Branky: Šimek 2x, Volf 2x

Muž zápasu: Celý tým