n/a
Oslavenec
n/a
V těžkém zápase s Malibu další 3 body

Po jednokolové pauze jsme opět sehráli další kolo OFL. Tentokrát byl naším soupeřem, nám nepříliš oblíbený tým Malibu B. S tímto týmem jsme sehráli 3 mistrovské zápasy a 3x těsně prohráli. Tentokrát jsme chtěli tuto bilanci změnit a zvítězit.

Do zápasu jsme vstupovali oslabeni z různých důvodu o několik hráčů. I přesto jsme sehráli velmi povedený zápas. Úvodní branku zápasu vstřelil v 8 minutě Kučera a vedli jsme 1:0. Toto vedení jsme drželi skoro celý poločas. Ovšem ke konci poločasu hosté zahrávali přímý kop a střelou podél zdi se dokázal prosadit hostující Javůrek 1:1. Tímto výsledkem skončil první poločas.

Druhý poločas přinesl více brankových příležitostí a i více branek. Těch jsme dokázali vstřelit více a vyrovnaný zápas vyhráli. Na 2:1 pro Jogu vstřelil důležitou branku Maňas. Malibu ovšem dokázalo opět Javůrkem rychle vyrovnat na 2:2. Ve 22 minutě měla Joga výhodu přímého kopu. Ten jsme perfektně využili a obránce Brodský vstřelil branku na 3:2. Malibu poté sáhlo ke hře bez brankáře. Tuto výhodu ovšem nedokázali využít, naopak my jsme je potrestali závěrečnou brankou na 4:2, kterou vstřelil Bako.

Joga Players MB : Malibu MB B 4:2 (1:1)

Sestava: Dobruský-Kučera-Mulač-Bako-Volf (Uhřík-Brodský-Maňas)

Branky: Maňas 1x, Bako 1x, Kučera 1x, Brodský 1x

Muž zápasu: Celý tým