Anketa
n/a
preloadovany_obrazek
Příští zápas
n/a
Kraj SČ 2013/14
PMUŽSTVO Z B
1.
ISŠ Příbram
22 54
2.
RSC Čechie Slaný
22 42
3.
SK Olympik Me B
22 38
4.
Atlantic Rakovník
22 37
5.
MBV Ml. Boleslav
22 36
6.
SK Slatina
22 35
7.
Atmos FK Bělá
22 29
8.
HFK Příbram
22 29
9.
AFC Celtic Kladno
22 28
10.
FC Joga Players Mb
22 28
11.
FC O.K. Kladno
22 25
12.
1.FC Slavoj Kladno
22 3


Muž zápasu
n/a
Oslavenec
n/a
Herecký výkon rozhodčích nás nezastavil

Druhý zápas v sobotním večeru jsme sehráli s týmem Nakaši MB, které jsme v prvním zápase porazili těsně 3:2. I tentokrát jsme chtěli vyhrát a dostat se před ně bodově v tabulce. To se nám nakonec podařilo, i když rozhodcovská dvojice to nechtěla připustit.

Do zápasu jsme bohužel museli nastoupit bez potrestaného kanonýra Maňase. Úvod a nakonec i celý zápas byl velmi vyrovnaný a to víc i vyhecovaný. Zásluhu na tom měla i dvojice rozhodčích Tvaroh-Sobalík, která Nakaši tlačila k výhře. První branku zápasu jsme dokázali vstřelil my. Zásluhu na tom měl střelec Bako, který otevřel přesnou střelou stav zápasu na 0:1. Ke konci poločasu však Nakaši dokázalo také vstřelit branku a vyrovnat konečný stav prvního poločasu na 1:1.

Ve druhém poločase byla k vidění neskutečná a výrazná pomoc domácímu Nakaši. Každý kdo byl v hale se musel chytat za hlavu, jaké výroky dvojice rozhodčích předváděla. Ovšem to nemění nic na tom že v úvodních dvou minutách Nakaši vstřelilo dvě branky a dostalo se do vedení 3:1. Nás to ale dokázalo pořádně nakopnout. Nejprve na 3:2 pro individuální akci snížil Mašek a poté se dokázal prosadit opět individuálně Mašek a vyrovnal na 3:3. To jsme však v 15 minutě měli na svém kontě již 6 faulů a domácí měli výhodu pokutového kopu. Ale náš brankař Dobruský s pomocí tyčky balon chytil, ovšem Nakaši se rozčilovalo, že míč překročil brankovou čáru. Poté jim ,,kamarádská“ dvojice opět darovala penaltu. Tu však domácí opět zahodili, když nedokázali ani trefit branku. Pak přišel nevýdaný výrok! Po faulu na Maška, který byl minimálně metr a půl ve vápně, nařídili rozhodčí penaltu. Ovšem hráči Nakaši protestovali tak vehementně, že rozhodčí faul vytáli mimo vápno a darovali nám pouze výhodu trestného kopu. Ten jsme však po krásně zahraném signálu využily a dostali se do vedení 3:4, když se trefil kapitán Mulač. Běželo posledních 20 vteřin, když rozhodčí nařídili další penaltu. Tu však Nakaši nestihlo kopnout, jelikož vypršel časový limit a mohli jsme se radovat z výhry. Ovšem rozhodčí nechali penaltu opakovat i po vypršeném času. Kapitán Žahourek však trefil pouze tyčku a naše radost bylo o to větší a vyhráli jsme tedy nakonec 3:4.

Výkon rozhodčích byl k zamyšlení. Důležité a vypjaté zápasy by měla rozhodovat zkušená dvojice. A né dvojka, na kterou vyběhnou domácí až na půlku hřiště a ten jim nedá ani kartu. Poté se nechají 2x ukecat a změní svůj verdikt. Nikdo z nás by se nedivil že červená karta hráče Maňase byla na popud Nakaši.

Nakaši MB : Joga Players MB 3:4 (1:1)

Sestava: Dobruský-Kučera-Mulač-Bako-Volf (Brodský-Výda-Toman-Uhřík-Mašek)

Branky: Mašek 2x, Mulač 1x, Bako 1x

Muž zápasu: Jan Dobruský
Lukáš Brodský


Copyright © 2008 - 2023 Joga Players | JogaPlayers@seznam.cz | informace o autorských právech