n/a
Oslavenec
n/a
Z vyrovnaného utkání máme skvělé 3 body!

V sobotu 28.11 jsme nastoupili k utkání s loňským obhájcem titulu s týmem Nakaši MB. S tímto soupeřem jsme 2x loni prohráli a tak jsme chtěli poprvé vyhrát a prodloužit naší letošní vítěznou sérii na 4 zápasy. Do zápasu nastoupila i narychlo sehnaná posila,útočník David Mašek z fotbalových Kosmonos.

Přes týden nás trápila velmi početná marodka, která nás donutila odložit i páteční trénink. Do zápasu jsme však nastoupili s 2 čtyřkami. Chyběli pouze Kučera, Šimek, Hošťálek (všichni nemoc ) , Bako (trest) a Dobruský (fotbal-Liberec). Do branky byl tak nucen nastoupit Toman, který nás opět dokázal podržet a překvapit. Zápas začal velmi opatrně a celý první poločas byl velmi vyrovnaný a úvodní branka zápasu přišla až kolem 15 minuty zápasu. Vstřelit branku však dokázali hosté z Nakaši, když střela z úhlu prošla až za záda Tomana, který si ovšem na míč lehce sáhl 0:1. Do konce prvního poločasu bylo plno šancí na obou stranách, ale žádný jiný gól už jsme neviděli. Poločas tedy skončil vedením Nakaši 0:1

Do druhé půlky, jsme promíchaly útočné dvojice a přineslo to očekávané ovoce. S Maňasem nastoupil Holický a s Volfem posila Mašek. Vyrovnávací branku na 1:1 vstřelil kapitán Mulač po skrumáži před bankou. Tímto gólem jsme dostali hosté pod velký tlak a ten vyvrcholil brankou na 2:1, kterou vstřelil právě David Mašek. Poté následovala další branka, když přečíslení 2 na 1 zužitkoval Volf přihrávku Maška a střílel do prázdné branky 3:1. Nakaši si po tomto gólu vzalo Time-out . Následovala ovšem stále vyrovnaná hra. Ke konci zápasu Nakaši dokázalo snížit krásnou střelou do šibenice branky 3:2. Poté hosté začali hrát Power-play. To se jim moc nedařilo, ale dokázali nás dostat pod tlak. Závěr zápasu byl velmi vyhrocený, nejprve dostal Uhřík žlutou kartu a poté velmi přísnou červenou kartu dostal Holický. Žádný gól už nikdo nevstřelil a mohli jsme se tedy radovat z výhry 3:2.

Joga Players MB : Nakaši MB 3:2 (0:1)

Sestava: Toman- Mulač -Výda -Maňas-Volf (Brodský-Uhřík-Holický-Mašek)

Branky: Mašek 1x, Mulač 1x, Volf 1x

Muž zápasu: David Mašek