n/a
Oslavenec
n/a
2.kolo OFL - 8 branek v sítí Bangu

V druhém kole OFL jsme přivítali v loňské sozóně poslední tým OFL, tým FC Bang MB. V minulé sezóně, jsme 2x vyhráli dvouciferným výsledkem. Do tohoto zápasu jsme však nastoupili pouze v 5 hráčích,což byl velký problém.

Důvod je jasný, zákaz z fotbalového klubu SK Kosmonosy hráčům Dobruský, Šimek, Výda, Holický. Dále pak nemohli nastoupit Uhřík praxe, Hošťálek zranění, Bako trest. Toto utkání bylo tedy velmi fyzicky náročné, jelikož nebyl nikdo na střídání. Do branky se musel postavit útočník Toman.

Hosté nastoupili k utkání s 2 čtyřkami. Ovšem zápas jsme ovládali my. Prvních 10 minut to bylo spíše takové uťukávání a čekání. Poté ovšem otevřel účet zápasu kapitán Jogy, Mulač a bylo to 1:0. Na 2:0 zvyšoval po kombinaci celé čtyřky Kučera. Poslední branku do sítě hostů přidal Brodský a stav po prvnim poločase byl 3:0.

V druhém poločase jsme chtěli přidat nějaký ten gól a hlavně se nezranit. To se nám podařilo. Další branku Jogy vstřelil Volf 4:0. Poté měli šance i hosté, ovšem parádními zákroky je pochytal Toman, který podal v brance velmi dobrý výkon. Svojí druhou branku v zápase poté přidal Mulač 5:0. Šestou banku si Bang vstřelil do vlatní sítě. 6:0. Poté už se hosté trefili do správné branky a snížil stav utkání na 6:1. Na 7:1 zvýšil podruhé v zápase Brodský a o posledí branku zápasu se postaral kapitán Mulač a završil tak svůj hattrick.

Tento zápas nás stál mnoho fyzických sil a dokázali jsme i bez hráčů na střídání, pokořit potřetí v historii OFL našeho soupeře FC Bang MB. Další zápas sehrajeme až 21.11 kdy se střetneme s nováčkem OFL týmem Hermés MB.

Joga Players MB : FC Bang MB 8:1 (3:0)

Sestava: Toman-Kučera-Brodský-Mulač-Volf

Branky: Mulač 3x, Brodský 2x, Kučera 1x, Volf 1x, vlastní

Muž zápasu: Martin Toman