n/a
Oslavenec
n/a
V posledním kole vydřená výhra

V posledním utkání letošní sezóny OFL jsme se střetli s týmem Inferno MB. Zápas jsme potřebovali vyhrát, jelikož na 4.místo jsme stráceli pouze 1 bod, ale museli jsme doufat, že body ztratí Doubrava. Celý zápas byl velmi nervózní a hodně vyhecovaný.Kapitánskou pásku pro tento zápas převzal Maňas od déle příchozího Keszega.

Úvod utkáni patřilo nám, jelikož jsme Inferno příliš k míči nepuštěli, ale z prvního gólu se radovalo domácí Inferno 1:0. Nám, se ale velmi rychle podařilo vyrovnat, když se po dlouhé době prosadil Bako 1:1. První poločas byl hodně rozkouskován fauly na obou stranách. Inferno nás faulovalo celkem 6x a Král tak měl šanci skórovat z penalty. Branku ale netrefil a tedy poločas skončil 1:1. V první půlce do sebe velmi ostře „zajížděli“ Bako s Rysem a ve druhém to mělo pokračování.

V průběhu druhého poločasu již nastoupil Keszeg, který se zpozdil vinou zápasu ve velkém fotbale. Velmi rychle se stihl dostat do tempa a ve svém prvním střídaní nás dostal do vedení 1:2. Inferno však opět dokázalo po zmatcích v obraně srovnat na 2:2. Pár minut před koncem po souhře Brodský-Maňas zakončil krásnou střelou pod víko Maňas a bylo to 2:3. Poté se po dalším tvrdém souboji Bako-Rys strhla menší potyčka obou hráču, kteří za ní vyfasovali červenou kartu. A poslední tečku za premiérovou sezonu v OFL udělal Keszeg, který skóroval na 2:4.

Po zápase se před kabinama strhla větší potyčka, ve které měli hlavní slovo Bako a Kraus, kterou vyprovakoval „kapitán“ Inferna Kraus. Bezduvodně zezadu napadl Baka a už se to mlátilo. Tuto bitku nakonec po delší době roztrhlo několik lidí v čele s Panem Šulcem, kapitánem Keszegem a místí recepční. Nutno podotknout, že „bitkař“ Bako tuto bitku vyhrál :-) a Kraus odešel s brekem.

Inferno MB : Joga Players 2:4 (1:1)

Sestava: Dobruský-Kučera-Šulc-Volf-Toman (Brodský-Král-Maňas-Bako-Keszeg)

Branky: 2x Keszeg, 1x Maňas, 1x Bako

Muž zápasu:Celý tým