n/a
Oslavenec
n/a
Malibu nás opět porazilo 6 brankami

Nědělní věčer opět patřil futsalu. Po týdnu jsme se střetli s Malibu B, kterému jsme chtěli vrátit prohru 6:5. Malibu bylo opět výrazně posíleno hráči A týmu.

Do zápasu jsme nastoupili s vyjímkou čtyř hráčů nerozcvičeni !!! To se v úvodu zápasu rozhodně podepsalo. Malibu vstřelilo v úvodních minutách 2 rychlé góly a vedlo 2:0. Poté jsme si začali vytvářet více šancí než soupeř, ale nedařilo se nám je proměňovat. Ke konci poločasu přidalo Malibu další branku a stav po prvním poločase byl 3:0 pro Malibu.

Naději na zvrat dal v úvodu druhé půlky Volf a bylo to 3:1. Jenže pak domáci opět odskočili a zvýšíli 2x skóré a bylo to již 5:1. Druhou branku Jogy poté vstřelil Keszeg a bylo to 5:2. Na zvrat ve vyhecovaném utkání, už ale bylo pozdě. Malibu poté přidalo šestou branku a opět zvýšilo na 6:2. V poslední minutě se ještě trefil navrátilec do sestavy Brodský, který už pouze korigoval na 6:3.

Malibu MB B : Joga Players 6:3(3:0)

Sestava : Dobruský-Šulc-Kučera-Toman-Volf(Brodský-Mulač-Keszeg-Uhřík-Bako)

Branky : 1x Volf, 1x Keszeg, 1x Brodský

Muž zápasu: Jiří Volf