n/a
Oslavenec
n/a
Makat se musí celý zápas né jen 10 minut !!!

V sobotu 24.1 bylo v plánu odehrát odložené první kolo OFL. Naším soupeřem bylo Malibu MB B. Čekalo nás tedy další důležité utkání v boji o čelo tabulky.

Utkáni pro nás nezačalo moc dobře a brzy jsme prohrávali. Malibu poté přidalo další branku a vedlo již 2:0 a čekalo nás plno práce. Naději na zvrat dodal Šulc, který se střelou skoro od poloviny hřistě nemýlil. Do konce poločasu se i přes šance na obou stranách skoré nezměnilo a stav utkáni byl teda 2:1

Do druhé půle byl náš cíl více střílet na branku domácích. To se ovšem vůbec nedařilo, když jo tak nás vychal brankař Bílek. Toho využilo zkušené Malibu a dokázalo nám odskakovat ve skoré. Zvíšilo již na 6:1 a to byl pokyn vzít si Time-out. To jakoby nás nakoplo. Rychlými góly, které vstřelili Keszeg a Maňas jsme zkorigovali na 6:3. Malibu poté znervóznělo a táké si vzalo Time-out. Jenže náš tlak ještě zesílil. Další branku přidal opět Maňas a bylo to již 6:4. Zbývalo pět minut do konce utkání, když pátou branku Jogy vstřelil po skrumáži před brankou Bako. V posledních minutách jsme vrhli do útoku všechno, ale branku jsme jíž nepřidali. A konečný stav kvalitního utkáni je 6:5 pro domáci Malibu

Malibu MB B : Joga Players 6:5 (2:1)

Sestava : Dobruský-Mulač-Kučera-Toman-Volf(Král-Maňas-Bako-Keszeg-Šulc)

Branky : 2x Maňas, 1x Bako, 1x Keszeg 1x Šulc

Muž zápasu: Marek Maňas