Anketa
n/a
preloadovany_obrazek
Příští zápas
n/a
Kraj SČ 2013/14
PMUŽSTVO Z B
1.
ISŠ Příbram
22 54
2.
RSC Čechie Slaný
22 42
3.
SK Olympik Me B
22 38
4.
Atlantic Rakovník
22 37
5.
MBV Ml. Boleslav
22 36
6.
SK Slatina
22 35
7.
Atmos FK Bělá
22 29
8.
HFK Příbram
22 29
9.
AFC Celtic Kladno
22 28
10.
FC Joga Players Mb
22 28
11.
FC O.K. Kladno
22 25
12.
1.FC Slavoj Kladno
22 3


Muž zápasu
n/a
Oslavenec
n/a
Malibu Cup - neúspěšná obhajoba

Na Malibu Cup jsme šli ve značně prořídle sestavě a tak jsme s radostí přivítali dvě nové posily, které jsou v Joze na testech Davida Šulce a Pavla Krále. Chyběli nám tradiční opory Lukáš Brodsky vinou klubových povinností v Nymburce, Marek Maňas vinou klubových povinností FK MB na turnaji ve Francii, Roman Mulač vinou práce v MC Donaldu, Petr Uhřík vinou školního výletu, Jan Keszeg ze zdravotních důvodu a nová posila Marek Šneidr odřekl nominaci pro odpolední klubový zapas.

Na turnaji jsme nastupovali v sestavě Dobruský,Kučera,Toman,Volf,Král,Šulc

Skupina A            Skupina B
Malibu MB „A“      1. Sokol Katusice
Lucky MB             2. Sporting Mladá Boleslav
Nakaši MB             3. Malibu Mladá Boleslav B
Joga Players

Představení soupeřů:
Malibu A účastník krajské futsalového přeboru.S tímto týmem jsme se prozatím utkali jen jednou a to na turnaji Malibu cup 2006.Tehdy to byl pro nás první turnaj po vzniku Jogy a podlehli jsme 5:3.
Lucky MB účastník okresní futsalové ligy skončil letos na třetím místě se ziskem 30 bodů. S tímto týmem jsme se rovněž utkali pouze jednou a to na turnaji Malibu cup 2006, kde jsme podlehli 5:2
Nakaši MB účastník okresní futsalové ligy skončil letos na druhém místě se ziskem 31 bodů.
S tímto týmem jsme doposud nesehráli žádný zápas.


Zápasy:

Lucky MB-Joga Players 1:0 Náš první zápas jsme začali v sestavě Dobruský,Toman,Kučera,Volf,Šulc na lavičce zůstal Král. Ze začátku začali oba týmy opatrně a nikdo nechtěl udělat chybu. A tak se hrálo převážně na polovině hrací plochy. Vytvořili jsme si několik dobrých brankových příležitostí, ale žádnou jsme nedokázali proměnit. A tak přisel trest v podobě branky v naší síti. Inkasovali jsme po rohovém kopu kdy po rozehráni napálil hráč Lucky nekompromisně do šibenice. Poté jsme si vytvořili několik dobrých příležitostí ale opět koncovka nulová. Naše střely končili vedle nebo je pokryl gólman Lucky. Po sympatickém výkonu jsme tak prohráli 0:1

Malibu „A“-Joga Players 3:0 Do tohoto utkání jsme šli s tím, že nemáme co ztratit a že mužem uspět pouze se zajištěnou obranou. Utkání začalo několika slibnými příležitostmi pro nás, asi největší šanci připravil Král Tomanovi, kterému scházeli milimetry k zakončení do prázdné brány. Poté se ocitl i Kučera v několika dobrých příležitostech ale opět bez gólového efektu. A opět přisel trest v podobě branky v naší síti. Po inkasovaném gólu jsme se snažili o vyrovnáni ale opět marně. A tak přišli další dva góly v naší síti, po protiútocích do naší otevřené obrany. Opět jsme sehráli kvalitní utkaní ale ani tentokrát nám nepřálo štěstí a opět jsme si připsali porážku.

Nakaši MB:Joga Players 1:0 Do posledního vystoupení na tomto turnaji jsme šli s tím, že už to musíme zlomit a dát branku. Utkání se vyvíjelo obdobně jako předchozí, několik dobrých brankových příležitostí ale žádná neskončila brankou. Asi v naší největší šanci zápasu byl Šulc, jeho střele scházel kousek. Opět dobře hrající kučera připravil několik zajímavých momentů pro Volfa a Krále. A však na tomto turnaji nám vsítit gól nebylo souzeno.Nakaši potřebovalo zvítězit a tak po vlastním gólu Dobruského 30 vteřin před koncem se jim to povedlo. Dobruský si srazil střelu za vlastní záda a dobíhající Šulc skluzem už brance nezabránil. Tento okamžik jenom potvrdil naši smůlu na turnaji, která nás neopustila ani v posledním zápase.

VÝSLEDKY:

1. Nakaši MB
2. Sporting MB
3. Katusice
4. Malibu A
5. Lucky MB
6. Malibu B
7. Joga Players

nejlepší brankář: Pavel Tvaroh - Malibu B
nejlepší hráč: Václav Dubský - Nakaši
nejlepší střelec: Milan Karásek - Katusice

Po sympatických výkonech jsme tak skončili v turnaji na posledním místě, avšak musím pochválit všechny hráče za předvedené výkony. Nové posily Šulc a Král se uvedli v dobrém světle a nezklamali.

Martin Toman


Copyright © 2008 - 2022 Joga Players | JogaPlayers@seznam.cz | informace o autorských právech