Oslavenec
n/a
Proti Atmosu rozhodla zkušenost

V prvním derby letošní sezony se Joga utkala s Atmosem Bělá. S tímto týmem jsme dosud nikdy neprohráli a v tom jsme chtěli i pokračovat a připsat si důležité 3 body do tabulky.

Vstup do zápasu se Nám vůbec nepodařil a brzy jsme prohrávali 0:2. Poté jsme se probudili ze spánku a rychle během 5 minut jsme se dokonce dostali do vedení a otočili stav na 3:2. Zbývalo pouze 30 vteřin do konce poločasu, když Atmos vyrovnal a do kabin se šlo za stavu 3:3.

Vstup do druhého poločasu jsme tentokrát měli lepší my. Hned v první minutě jsme vstřelili čtvrtou branku a vedli jsme 4:3. Ovšem poté přišel nepochopitelný útlum a řada zbytečných faulů. Zkušenost z divize se začala projevovat. Bělá se dostala během 3 minut do vedení 4:6 a s šancí na výhru byl pomalu konec. V polovině poločasu totiž měla Joga již 6 faulu. Atmos první penaltu neproměnil, ale ze sedmého faulu již Jogu trestal. Poté ještě přidal poslední branku a Atmos nakonec Jogu porazil 4:8.

Joga Players - FK Atmos Bělá pod Bezdězem 4:8 (3:3)

Sestava: Dobruský-Mulač,Kučera,Šimáček,Mašek,(Musil,Výda L., Karela)

Branky: Mašek 2x,Výda,Kučera

Muž utkání: nikdo