n/a
Oslavenec
n/a
Premiéra v kraji nevyšla a Joga prohrála

K historicky prvnímu utkání cestovala Joga do Příbrami, kde byla hostem týmu HFK Příbram. I přes ne moc početnou výpravu 7 hráčů, byl cíl odvez si minimálně bod za remízu.

Od úvodu zápasu se hrál vyrovnaný futsal. Ovšem brzy se domácí dostali do vedení, když ve 3.minutě rychle rozehráli roh a bylo to 1:0. Joga poté HFK zatlačila a dokonce se jí podařilo zásluhou zastupujícího kapitána Mulače srovnat na 1:1. Do konce poločasu se stav nezměnil a po krátké pauze následoval poločas druhý.

Ve druhém poločase chtěla Joga vstřelit rychlý uklidňující gól, ale naopak sama inkasovala. Domácí krásně rozehráli trestný kop a jejich signál znamenal vedení 2:1. Poté musela Joga hru vytáhnout a to se ukázalo jako rozhodující v zápase. Příbram zlobila pouze z rychlých brejků a dávala góly do prázdné branky. A když si Joga vypracovala nějakou šanci, zasáhl proti ní výborně chytající brankař domácích. Konečný stav zápasu byl tedy možná až příliš krutý a to 5:1 pro HFK Příbram.

Je jen škoda, Joga neodcestovala k zápasu ve větším počtu útočníků, jelikož v celé výpravě byl pouze jeden útočník Kiceluk.

HFK Příbram - FC Joga Players MB 5:1(1:1)

Sestava: Dobruský-Mulač,Musil,Karela,Kiceluk (Brodský,Výda L.)

Branky: Mulač 1x

Muž utkání: Nikdo