n/a
Oslavenec
n/a
Zvládnutý dvojzápas a titul je o kousek blíž

Dvojzápasem pokračovala nadstavbová část OFS. Našimi soupeři bylo FC Mnichovo Hradiště a nováček Gunners Řepov. Pokud Joga chtěla myslet stále na titul, musela oba zápasy vyhrát a to se podařilo!

První zápas Joga nastoupila proti Hradišti. Zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný. Výhodou bylo to, že hradiště nemohlo pro dostatečný počet hráčů střídat. I tak ale dokázalo Jogu nebezpečně zatlačit. První poločas si Joga zkušeně pohlídala a vedla 3:0.

Ve druhém poločase již žádná branka nepadla, když bylo velké množství branek na obou stranách. Hosté sáhli v půlce utkání ke hře bez brankáře. Tuto výhodu, ovšem nezužitkovali a nakonec tedy prohráli 3:0.

Pro brankaře Jogy, Jana Dobruského to bylo první nula v historii Jogy. Touto nulou napodobil svého konkurenta v brance, Martina Výdu.

Joga - FC Mnichovo Hradiště 3:0 (3:0)

Branky:

Sestava: Dobruský-Mulač,Kučera,Pokorný,Klain(Brodský,Výda,Keszeg)

Muž utkání: Celý tým

Po nezvykle dlouhé pauze dvoj hodin (zápasů) Joga opět nastoupila na palubovku. Střetla se s týmem Gunners Řepov, se kterým v základní části OFS prohrála.

V začátku zápasu Joga rychle vedla 2:0, ovšem hosté ukázali svojí sílu a srovnali na 2:2. To jakoby Jogu nakoplo a poločas nakonec vyhrála s přehledem 7:3 a čekalo se, že si připíše veledůležité 3 body.

Druhý poločas, ale Joze odcházela potřebná síla, ale vůle mužstva byla velmi vysoká. Po nervy drásajícímu konci utkání, se nakonec Joga mohla radovat z výhry 9:7 a to i přesto, že Výda neproměnil pokutový kop a po vyloučení hostujícího hráče nevyužila přesilovou hru.

Tato výhra znamenala to, že FC Joga Players MB neskončí hůře než na druhém místě konečné tabulky OFS MB.

Joga - Gunners Řepov 9:7 (7:3)