n/a
Oslavenec
n/a
Důležité 3 body s FC Mnichovo Hradiště

V dalším kole OFS Joga narazila na několikanásobného vítěze OFS, tým FC Mnichovo Hradiště. Tomuto mužstvu se letos také nedaří podle představ a pohybuje se okolo páté příčky tabulky.

Do zápasu Joga musel nastoupit bez brankaře, jelikož Výda byl v trestu a Dobruský byl na horách. Do branky tedy musel prezident klubu Lukáš Brodský. Jenomže ten neměl moc práce, jelikož Joga hrála velmi dobře a střílela branku za brankou a rychle vedla 3:0. První práci měl Brodský po vlastním faulu na útočníka, a musel čelit penaltě, tu ovšem chytil a Joga do konce poločasu nepřipustila drama a vyhrála ho 5:1.

Druhý poločas se již jen dohrával a Joga soupeře stále nepouštěla do velkých šancí. V zápase ukázal své labilní nervy hráč Hradiště Horák, který několikrát nebezpečně a naprosto zbytečně zajel do hráčů Jogy a mohl být rád, že nebyl vyloučen. Stav zápasu byl nakonec pro Jogu velmi příznivý 9:3.

FC Mnichovo Hradiště - FC Joga Players MB 3:9(1:5)

Sestava: Brodský-Mulač,Kučera,Pokorný,Klain(Rosenkranz,Karela,Novotný,Toman)

Branky: Novotný 3x, Klain 2x, Pokorný 2x, Kučera 1x, Mulač 1x

Muž utkání: celý tým