n/a
Oslavenec
n/a
V dvojzápase jen poloviční úspěšnost

V letošním roce čekal na Jogu první dvojzápas a to s velmi těžkými soupeři. První zápas Joga odehrála s týmem Nakaši, který se překvapivě letos trápí a druhý zápas s týmem Cobra MB

Ačkoliv se Nakaši celou letošní sezonu nedaří podle představ, v zápase s Jogou, podalo velmi dobrý výkon a hráči Jogy se trápili neproměňováním šancí. První branku vstřelilo překvapivě Nakaši, ovšem Joga dokázala rychle zareagovat a srovnala na 1:1. Takto se ve střílení branek týmy střídali až do stavu 3:3. Jenomže pak Joga vstřelila branku na 4:3 a tímto stavem skončil i první poločas.

Druhý poločas přinesl mnoho šancí obou týmu, ovšem výborné výkony brankařů na obou stranách, zabraňovali změnit stav. I přes velký tlak Nakaši v závěru utkání, Joga dokázala výsledek udržet a připsat si další výhru.

FC Joga Players - Nakaši MB 4:3 (4:3)

Sestava: Výda M. -Mulač,Kučera,Klain,Pokorný(Karela,Rosenkranz,Novotný,Toman)

Branky: Pokorný, Novotný, Kučera, Toman všichni 1x

Muž utkání: celý tým

Do druhého zápasu jsme vstoupili snad nejhorším možný způsobem a po necelých šesti minutách, jsme již prohrávali vysoko 0:5 i přes zlepšený výkon se již stav do konce poločasu nezměnil.

Druhý poločas byl ovlivněn brzkým velmi přísným vyloučení brankaře Výdy, který fauloval útočníka při pokusu o kličku. Následovala penalta, kterou zaskakující brankař Klain nechytil. Joga po této brance sáhla se kře Power Play. Tato hra se jí dařila a snížila na 3:6. Cobra ovšem využívala prázdné branky Jogy a po nepřesném zakončení útoků Jogy, vstřílela góly přes celé hřiště. Ukázalo se, že i v této mále hale, se dá odehrát kvalitně hra Power Play. Konečný stav byl nakonec docela krutý 4:10.

Cobra MB -FC Joga Players MB 10:4 (5:0)

Sestava: Výda M. -Mulač,Kučera,Klain,Pokorný(Karela,Rosenkranz,Toman)

Branky: Pokorný, Mulač, Kučera, Toman všichni 1x

Muž utkání: nikdo