Anketa
n/a
preloadovany_obrazek
Příští zápas
n/a
Kraj SČ 2013/14
PMUŽSTVO Z B
1.
ISŠ Příbram
22 54
2.
RSC Čechie Slaný
22 42
3.
SK Olympik Me B
22 38
4.
Atlantic Rakovník
22 37
5.
MBV Ml. Boleslav
22 36
6.
SK Slatina
22 35
7.
Atmos FK Bělá
22 29
8.
HFK Příbram
22 29
9.
AFC Celtic Kladno
22 28
10.
FC Joga Players Mb
22 28
11.
FC O.K. Kladno
22 25
12.
1.FC Slavoj Kladno
22 3


Muž zápasu
n/a
Oslavenec
n/a
Změny v kádru Jogy před sezónou OFS 2012/13

Tak jako každý rok dochází v kádru Jogy před novou sezónou k několika změnám v sestavě. Zde je jejich přehled.

Mezi hráče, kteří nebudou v této sezóně hájit barvy Jogy Players, patří Marek Maňas. Tento hráč odchází stejně jako v minulé a předminulé sezóně, na celoroční hostováni do divizního FC Malibu Mladá Boleslav. Marek v Malibu patří pokaždé mezi jeho nejlepší střelce.

Další hráčem, který z Jogy odchází je Filip Kořínek. Na přestup odešel do nově vzniklého klubu Gunners Řepov. Filip do Jogy přestoupil v loňské sezóně z tehdejšího FC Total Slavík Bakov. V každém zápase, ve kterém za Jogu nastoupil, patřil k oporám a je škoda, že na vlastní žádost v klubu končí.

Posledním hráčem, který již nebude v Joze působit je Ondřej Holický. Tento hráč již v minulém roce působil v divizním celku Atmos Bělá pod Bezdězem. Jelikož v Bělé Ondřej i bydlí, tak jeho trvalý přestup do Atmosu, byl logickým krokem.

Všem hráčům, kteří odcházejí, přejeme v nových týmech mnoho úspěchů, odehraných utkání a plno vstřelených branek. Zároveň děkujeme za kvalitně odvedenou práci v Joze.

Naopak kádr Jogy také zaznamenal nově příchozí hráče. Novými hráči se stali tři mladí a velmi nadějní hráči ročníku 1994 a jeden hráč ročníku 1993.

Tím prvním je Daniel Pokorný, kterého do Jogy doporučil kanonýr Pavel Klain. Dan hraje velký fotbal za dorost Mnichova Hradiště a Joga je jeho první futsalovou štací.

Druhou posilou je Vojtěch Valenta. Tento hráč nastupuje za dorost i A tým Kosmonos a přichází do Jogy s velkým očekáváním. Také pro Vojtu je Joga jeho prvním futsalovým klubem.

Třetí posilou je Filip Rosenkranz, který hraje velký fotbal za dorost Benátek a začíná se prosazovat do B týmu. Joga je jeho první futsalová štace.

Poslední posilou a nejstarší posilou je obránce Milan Karela, který přichází do Jogy na celosezónní hostování z klubu Inferno Mladá Boleslav. Velký fotbal hraje za Rejšice.

Všem posilám přejeme mnoho odehraných utkání, vstřelených branek za FC Joga Players MB.

Lukáš Brodský


Copyright © 2008 - 2023 Joga Players | JogaPlayers@seznam.cz | informace o autorských právech