n/a
Oslavenec
n/a
Veliké drama se šťastným koncem pro Jogu

V prvním kole nadstavbovém části OFS jsme se střetli s Lucky Teem. Proti tomuto soupeři jsme v základní části jednoznačně vyhráli. I tentokrát byl cíl jasný a ten byl zvítězit. To se po velikém dramatu podařilo.

Začátek utkání patřil jednoznačně hráčům Jogy Players, kteří dostali Lucky pod obrovský tlak. Tento tlak korunovali rychlým vedením 3:0 a zdálo se, že utkání jednoznačně vyhrají. Hráči Lucky ovšem nic nevzdávali a rychle se jim podařilo vyrovnat na 3:3. Joga přestala hrát svojí hru a nevěděla kam dřív skočit. Lucky do konce prvního poločasu přidala ještě jednu branku a nakonec ho i vyhrálo 3:4.

Do druhého poločasu bylo bezpodmínečně důležité vrátit se ke svojí hře a využívat brankové příležitosti. Z úvodního tlaku opět Joga vstřelila rychlé branky a stav utkání rychle otočila na 5:4. Jenže drama stále pokračovalo. Lucky se dostalo opět do vedení 5:6. Zbývalo pouze 5 minut do konce celého utkání, když se Joze opět podařilo vyrovnat na 6:6. Vyhecované utkání rozhodl fakt, že Lucky si necelé dvě minuty před koncem zápasu nechalo zbytečně vyloučit svého hráče a dohrávalo ve třech hráčích. Hráči Jogu tuto přesilovou hru dokázali využít a nakonec vyhráli těsně 7:6.

FC Joga Players MB - Lucky Teem 7:6 (3:4)

Sestava: Dobruský- Mulač-Kučera-Mašek-Klain (Výda-Toman-Novotný)

Branky: bude doplněno později

Muž utkání: Celý tým