n/a
Oslavenec
n/a
Totální rozklad Bangu = nejvyšší výhra v historii

V dalším kole Okresní futsalové soutěže Joga narazila na tým ze spodní části tabulky a na tým, se kterým dosud nikdy neztratila ani bod. Průběh utkání byl jednoznačný a tomu svědčí a konečný výsledek.

Již od úvodu utkání bylo znatelné, kdo bude kralovat tomuto zápasu. Hráči Jogy nastoupili do utkání ve velkém a tempu a také pohodě. Krásná akce střídala ještě hezčí a obrana v čele s brankařem Bangu nevěděla kam dřív skočit. Po prvním poločase byl zápas prakticky rozhodnutý a Joga vedla 0:8

To co se dělo v poločase druhém nikdo z Našeho kádru rozhodně nepamatuje. Od prvn í minuty do domácí branky Bangu, padala jedna branka za druhou a během necelých 10 minut Joga vedla již 0:15. Od této chvíle se čím dál více blížila hranici dvaceti vstřelených branek. Nevídaný brankostroj Jogy pokračoval a zasekl se až na stavu 0:19. Každý hráč se tlačil do útoku, aby pomohl vstřelit bájnou dvacátou branku, ovšem zapomělo se bránit a tak i Bang se nakonec dočkal vstřelené branky a snížil na 1:9. To Jogu zase nakoplo a nakonec vyhrálo 1:23.

Kuriozitou zápasu je také to, že každý hráč Jogy kromě brankaře Dobruského a útočníka Novotného (2 góly) vstřelil 3 a více branek.

FC Bang MB - FC Joga Players MB 1:23 (0:8)

Sestava: Dobruský- Mulač-Kučera-Klain-Novotný (Výda-Toman)

Branky: Klain 5x, Mulač 4x, Kučera 4x, Toman 4x, Výda 4x, Novotný 2x

Muž utkání: celý tým