Anketa
n/a
preloadovany_obrazek
Příští zápas
n/a
Kraj SČ 2013/14
PMUŽSTVO Z B
1.
ISŠ Příbram
22 54
2.
RSC Čechie Slaný
22 42
3.
SK Olympik Me B
22 38
4.
Atlantic Rakovník
22 37
5.
MBV Ml. Boleslav
22 36
6.
SK Slatina
22 35
7.
Atmos FK Bělá
22 29
8.
HFK Příbram
22 29
9.
AFC Celtic Kladno
22 28
10.
FC Joga Players Mb
22 28
11.
FC O.K. Kladno
22 25
12.
1.FC Slavoj Kladno
22 3


Muž zápasu
n/a
Oslavenec
n/a
Po dobrých výkonech v dvojzápasech jen 3 body

V prvním dvojzápase, který Nás čekal jsme se střetli s Malibu B. Letos se jim příliš nedaří, ovšem kvalitní kádr, kterým disponují Nás nenechal na pochybách, že tento zápas bude velice těžký.

Úvod zápasu byl velmi vyrovnaný s šancemi pro oba celky. Dlouho se nikdo nedokázal prosadit. Ovšem poté měla Joga výhodu trestného kopu, který opět skvěle zakončil Výda a bylo to 1:0 pro Jogu. Další branka přišla zanedlouho a bylo to 2:0. Malibu poté také vstřelilo branku a povedlo se jim snížit na rozdíl jedné branky na 2:1 a tímto výsledkem skončil i první poločas.

Od druhého poločasu se čekalo veliké drama. Jenomže Joga hrála velice dobře a drama nedovolila. Rychle se jí povedlo zvýšit na 4:1 a bylo téměř rozhodnutu. Béčko Malibu poté snížilo na 4:2, ale to Jogu nerozhodilo a povedlo se jí vstřelit ještě dvě branky a zápas vyhrát v poměru 6:2.

Perličkou je, že útočník Klain, který je nejmladším členem kádru Jogy, vstřelil třetí hattrick v řadě a je nejlepším střelcem Jogy.

Malibu MB B - FC Joga Players MB 2:6 (1:2)

Sestava: Dobruský- Mulač-Kučera-Mašek-Klain (Výda-Novotný)

Branky: Klain 3x, Mašek 1x, Výda 1x, Novotný1x

Muž utkání: Pavel Klain


Ve druhém utkáni tohoto hracího dne se Joga utkala s prvním celkem tabulky s FC Mnichovo Hradiště. Úkol byl jasný vyhrát a dotáhnout se na čelo tabulky.

Od začátku zápasu bylo vidět, že Hradiště bude hrát velice defenzivní futsal, který v této malé hale BIOS je velice nepříjemný a účinný. Joga hrála celý zápas do plné obrany a těžko se dokázala dostat ke střele. Ovšem po individuální akci Maška se Joga dostala do vedení 1:0. Hradiště hrozilo pouze z brejků a jeden se jim povedl dotáhnout až do vyrovnání na 1:1. Joga do konce poločasu 6/ faulovala a Hradiště mělo možnost jít do vedení. Ovšem Dobruský střelu skvěle vyrazil a poločas skončil 1:1.

Ve druhém poločase Joga stále dobývala neprostupnou obranu a stále více otevírala zadní vrátka. To se jí nakonec vymstilo a Hradiště dokázalo rychle v řadě vstřelit tři branky a rázem vedlo 1:4. Poté dokázal snížit opět Mašek, ale pouze stav zkorigoval na konečných 2:4. nutno podotknout, že i přes prohru byla hra Jogy velmi dobrá!

FC Joga Players MB - FC Mnichovo Hradiště 2:4 (1:1)

Sestava: Dobruský- Mulač-Kučera-Mašek-Klain (Výda-Novotný-Kořínek-Toman)

Branky: Mašek 2x

Muž utkání: David Mašek

Lukáš Brodský


Copyright © 2008 - 2022 Joga Players | JogaPlayers@seznam.cz | informace o autorských právech