n/a
Oslavenec
n/a
Dynamo odešlo s debaklem

Joga Players se k tomu zápasu sešla celkem v hojném počtu, s dobrou náladou a bez vážnějších zdravotních potíží, vše napovídalo k dobrému výsledku, což se nakonec potvrdilo.

Již od 1. minuty Joga diktovalo tempo zápasu a nenechávala nic náhodě. Nutno podotknout, že Dynamo se snažilo hrát taky dopředu a konstruktivně, což mladým hráčům Jogy samozřejmě vyhovovalo, tudíž se nelze divit, že po prvním poločase byl stav 4:0.

Ve druhé půli byli hráči Jogy na koni a stále se pokoušeli o rychlé, kombinační a vtipné narážečky, které neustále zaměstnávaly obranu Dynama, která s přibývajícíma minuta byla, čím dal tím víc prostupnější. Konečný výsledek, který skončil 10:0 odpovídal průběhu zápasu. Čestného gólu se Dynamo nedočkalo, neboť vždy zasáhl skvěle chytající Dobruský, kterému tak gratulujeme k jeho první historické nule. Za zmínku ještě stojí vyzdvihnutí skvěle hrajícího Mulače, který zúročuje své bohaté zkušenosti a drží si skvělou formu v tomto ročníku. Dobrý výkon dále předvedl Ladislav Výda, který se na zápase nutno podotknout objevil po dlouhé odmlce, zato se skvělou formou, kterou okořenil dvěma krásnými trefami. Joga si s papírově slabším soupeřem poradila a připsala si povinné 3body, které by měla potvrdit v příštím zápase s Malibu B a naladit se tak pozitivně na velmi důležité utkání, které nás čeká s lídrem soutěže Mnichovo Hradiště.

Dynamo MB - FC Joga Players MB 0:10 (0:4)

Sestava: Dobruský- Mulač-Kučera-Mašek-Klain (Výda-Novotný-Toman)

Branky: Klain 4x, Mašek 2x, Výda 2x, Kučera 1x, Toman 1x

Muž utkání: Neprůstřelný Dobruský