n/a
Oslavenec
n/a
Remíza s Cobrou

V dalších m kole OFS na nás čekal tým SC Cobra, se kterým jsme loni uhrály nerozhodný výsledek 4:4. Letos jsme chtěly vyhrát. Ale bylo jasné, že kvalitní kádr Cobry nenechá bod jen tak.

Úvod utkání byl velice vyrovnaný stejně jako celý zápas. Úvodní branku Joga vstřelila v 8 minutě a vedla 1:0. Cobra ovšem hned po rozehře srovnala na 1:1. Poté následoval drtivý tlak Jogy, která dokázala odskočit na 3:1. Cobra, ale ukázala svojí sílu a do konce poločasu vyrovnala na 3:3.

Ovšem její tlak pokračoval i v druhém poločase a hráči Jogy opět již poněkolikáté obdrželi slepené góly a rázem byl stav příznivý pro Cobru 3:6. Do konce zápasu zbývalo ještě dost času a to Jogu hnalo dopředu. Rychle po sobě jdoucími góly snížila na 5:6, ale Cobra hned po rozehře opět odskočila na rozdíl dvou branek na 5:7. Víra hráčů Jogy ve výhru nepolevovala a tak v posledních dvou minutách dokázala vyrovnat na konečných 7:7.

Kaňkou utkáni bylo zranění obránce Brodského, který si přivodil výron a natržení vazů v kotníku a Joze bude chybět nejméně do konce základní části.

FC Joga Players MB - SC Cobra 7:7 (3:3)

Sestava: Dobruský- Mulač-Kučera-Novotný-Klain (Brodský-Toman-Zikmunda)

Branky: Klain 3x, Zikmunda 2x, Mulač 1x, Novotný 1x

Muž utkání: Klain Pavel